مشاوره رایگان نورپردازی

۳ - ۰۱ ۶۶ ۷۶ ۶۶ - ۰۲۱

گروه تولیدی روشنایی سپندار S.P.L

تضمین کیفیت ، گارانتی کالا ، ارائه خدمات در محل

شما اینجا هستید

نورپردازی پروژه اداری سعادت آباد با چراغ خطی توکار

نورپردازی پروژه اداری با چراغ خطی توکار واقع در بلوار دریا، سعادت آباد تهران. در این پروژه از چراغ خطی به عنوان منبع نور اصلی استفاده شده است و از همین، ریسه با شدت نور بالا کار شده است. از پروفیل های کار شده می توانیم به چراغ خطی توکار 1707 با شدت نور 2500 لومن بر متر و چراغ توکار 3535 با شدت نور 3500 لومن بر متر و رنگ نور نچرال اشاره داشت.

 

چراغ توکار 1707

این چراغ دارای عرض 17 و عمق کم 7 میلی متر می باشد که نسبت به سایر پروفیل ها دارای عرض کمتری است. در این پروژه این چراغ با شدت نور 2500 لومن بر متر کار شده است.

محل پروژه: 
تهران، سعادت آباد
تاریخ انجام پروژه: 
1402

گروه روشنایی SPL از معتبرترین تامین کنندگان فعال صنعت روشنایی و نورپردازی است. محصولات روشنایی این گروه شامل محصولات فضای داخلی و محصولات فضای خارجی است. همه‌ی محصولات با بالاترین کیفیت عرضه می‌شوند و شامل 2 تا 3 سال گارانتی این مجموعه می باشند. تامین محصولات با برندهای Line & Design، SPL وLexington در پروژه‌های شاخص تاییدی بر اطمینان کارفرمایان و مشتریان ما می باشد. رزومه‌ی اجرایی قابل قبول، تیم طراحی و اجرایی قوی و ... همگی از ویژگی‌های گروه روشنایی SPL می باشند.

لامپ ال ای دی، چراغ توکار سی او بی، چراغ توکار اس ام دی(SMD)، چراغ خطی لاین ال ای دی، لامپ ادیسون، چراغ های سوله ای، در محصولات فضای داخلی می باشند.

پرژکتور ال ای دی(LED)، چراغ های دفنی استخری، لامپ متال هالید و لامپ بخار سدیم در رده محصولات فضای بیرون می باشند.

در ضمن این گروه محصولات مخصوص رشد گیاه و فتوسنتز ودرایور و سوئیچینگ های مین ول و ریسه و استریپ ال ای دی (LED) را در بخش تجهیزات روشنایی ارائه نموده است.