مشاوره رایگان نورپردازی

۳ - ۰۱ ۶۶ ۷۶ ۶۶ - ۰۲۱

گروه تولیدی روشنایی سپندار S.P.L

تضمین کیفیت ، گارانتی کالا ، ارائه خدمات در محل

شما اینجا هستید

نورپردازی با چراغ خطی آویز پروژه بازار

طراحی و اجرای نورپردازی خطی پروژه پامنار (بازار تهران) با استفاده از چراغ های خطی آویز مدل 5575 با استفاده از رنگ نور نچرال و شدت نور بالای 3500 لومن بر متر. در این پروژه از این چراغ خطی به صورت روکار و آویز برروی سقف به عنوان منبع نور اصلی استفاده شده است.

مشخصات چراغ خطی روکار 5575

  • قابل نصب و اجرا به صورت روکار و آویز
  • دارای شدت نورهای 1200، 2500 و 3500 لومن بر متر
  • با رنگ نورهای سفید، آفتابی و تچرال
  • دارای عرض 55 و عمق 75 میلی متر
  • دارای کلاس حفاظت IP20
محل پروژه: 
بازار تهران، پامنار
تاریخ انجام پروژه: 
1402

گروه روشنایی SPL از معتبرترین تامین کنندگان فعال صنعت روشنایی و نورپردازی است. محصولات روشنایی این گروه شامل محصولات فضای داخلی و محصولات فضای خارجی است. همه‌ی محصولات با بالاترین کیفیت عرضه می‌شوند و شامل 2 تا 3 سال گارانتی این مجموعه می باشند. تامین محصولات با برندهای Line & Design، SPL وLexington در پروژه‌های شاخص تاییدی بر اطمینان کارفرمایان و مشتریان ما می باشد. رزومه‌ی اجرایی قابل قبول، تیم طراحی و اجرایی قوی و ... همگی از ویژگی‌های گروه روشنایی SPL می باشند.

لامپ ال ای دی، چراغ توکار سی او بی، چراغ توکار اس ام دی(SMD)، چراغ خطی لاین ال ای دی، لامپ ادیسون، چراغ های سوله ای، در محصولات فضای داخلی می باشند.

پرژکتور ال ای دی(LED)، چراغ های دفنی استخری، لامپ متال هالید و لامپ بخار سدیم در رده محصولات فضای بیرون می باشند.

در ضمن این گروه محصولات مخصوص رشد گیاه و فتوسنتز ودرایور و سوئیچینگ های مین ول و ریسه و استریپ ال ای دی (LED) را در بخش تجهیزات روشنایی ارائه نموده است.