مشاوره رایگان نورپردازی

۳ - ۰۱ ۶۶ ۷۶ ۶۶ - ۰۲۱

گروه تولیدی روشنایی سپندار S.P.L

تضمین کیفیت ، گارانتی کالا ، ارائه خدمات در محل

شما اینجا هستید

اجرای چراغ های خطی و فریم گچی در دفتر معماری نماد

نورپردازی خطی این روزها بسیار مورد توجه معمارها و علاقمندان به سبک نورپردازی و طراحی داخلی مدرن است. گروه روشنایی سپندار ارائه کننده جدیدترین و خاص ترین چراغ های خطی در ایران است و در این پروژه از دو مدل چراغ خطی خاص Point To Point Line Light و چراغ خطی فلکسی استفاده شده است.

 

چراغ خطی Point To Point:

امکان اجرای این چراغ به سه شکل دایرکت، ریدایرکت و وال واشینگ وجود دارد. نور تأمینی این چراغ دارای CRI بالای 90 می باشد و ضریب تشخیص رنگ حداکثری را برای محیط فراهم می کند. نحوه نصب این چراغ به این صورت می باشد که به دو نقطه از دیوا، دیوار و سقف و ... نصب می شود.

 

تاریخ انجام پروژه: 
1402

گروه روشنایی SPL از معتبرترین تامین کنندگان فعال صنعت روشنایی و نورپردازی است. محصولات روشنایی این گروه شامل محصولات فضای داخلی و محصولات فضای خارجی است. همه‌ی محصولات با بالاترین کیفیت عرضه می‌شوند و شامل 2 تا 3 سال گارانتی این مجموعه می باشند. تامین محصولات با برندهای Line & Design، SPL وLexington در پروژه‌های شاخص تاییدی بر اطمینان کارفرمایان و مشتریان ما می باشد. رزومه‌ی اجرایی قابل قبول، تیم طراحی و اجرایی قوی و ... همگی از ویژگی‌های گروه روشنایی SPL می باشند.

لامپ ال ای دی، چراغ توکار سی او بی، چراغ توکار اس ام دی(SMD)، چراغ خطی لاین ال ای دی، لامپ ادیسون، چراغ های سوله ای، در محصولات فضای داخلی می باشند.

پرژکتور ال ای دی(LED)، چراغ های دفنی استخری، لامپ متال هالید و لامپ بخار سدیم در رده محصولات فضای بیرون می باشند.

در ضمن این گروه محصولات مخصوص رشد گیاه و فتوسنتز ودرایور و سوئیچینگ های مین ول و ریسه و استریپ ال ای دی (LED) را در بخش تجهیزات روشنایی ارائه نموده است.