مشاوره رایگان نورپردازی

۳ - ۰۱ ۶۶ ۷۶ ۶۶ - ۰۲۱

گروه تولیدی روشنایی سپندار S.P.L

تضمین کیفیت ، گارانتی کالا ، ارائه خدمات در محل

شما اینجا هستید

طراحی و اجرای نورپردازی خطی باشگاه ورزشی

طراحی و اجرای نورپردازی باشگاه ورزشی آرسس واقع در منطقه تهرانپارس تهران با چراغ خطی مدل 5575. در این پروژه از چراغ خطی 5575 به صورت روکار و آویز، با شدت نور 3500 لومن بر متر و رنگ نور نچرال استفاده شده است.

 

چراغ خطی روکار و آویز 5575

این چراغ قابل نصب به صورت روکار و آویز از سقف را دارد و دارای عرض 55 و عمق 75 میلی متر است. این چراغ امکان اجرا با شدت نورهای 1200، 2400، 2500، 3500، 5000 و 7000 لومن بر متر است که در این پروژه از شدت نور 3500 لومن بر متر استفاده شده است.

محل پروژه: 
تهران، تهرانپارس
تاریخ انجام پروژه: 
1402

گروه روشنایی SPL از معتبرترین تامین کنندگان فعال صنعت روشنایی و نورپردازی است. محصولات روشنایی این گروه شامل محصولات فضای داخلی و محصولات فضای خارجی است. همه‌ی محصولات با بالاترین کیفیت عرضه می‌شوند و شامل 2 تا 3 سال گارانتی این مجموعه می باشند. تامین محصولات با برندهای Line & Design، SPL وLexington در پروژه‌های شاخص تاییدی بر اطمینان کارفرمایان و مشتریان ما می باشد. رزومه‌ی اجرایی قابل قبول، تیم طراحی و اجرایی قوی و ... همگی از ویژگی‌های گروه روشنایی SPL می باشند.

لامپ ال ای دی، چراغ توکار سی او بی، چراغ توکار اس ام دی(SMD)، چراغ خطی لاین ال ای دی، لامپ ادیسون، چراغ های سوله ای، در محصولات فضای داخلی می باشند.

پرژکتور ال ای دی(LED)، چراغ های دفنی استخری، لامپ متال هالید و لامپ بخار سدیم در رده محصولات فضای بیرون می باشند.

در ضمن این گروه محصولات مخصوص رشد گیاه و فتوسنتز ودرایور و سوئیچینگ های مین ول و ریسه و استریپ ال ای دی (LED) را در بخش تجهیزات روشنایی ارائه نموده است.