مشاوره رایگان نورپردازی

۳ - ۰۱ ۶۶ ۷۶ ۶۶ - ۰۲۱

گروه تولیدی روشنایی سپندار S.P.L

تضمین کیفیت ، گارانتی کالا ، ارائه خدمات در محل

شما اینجا هستید

درباره فروشگاه اس.پی.ال.

گروه روشنایی SPL، به عنوان یکی از معتبرترین تامین کنندگان محصولات روشنایی می باشد. این گروه از پایه گذاران همایش بین المللی نورپردازی و روشنایی ایران می باشد و همواره تلاش نموده تا در این صنعت در کنار همکاران به ارائه خدمات حرفه ای به مشتریان بپردازد.

گروه روشنایی SPL، شامل چهار دپارتمان، تولید، بازرگانی و مهندسی و فروش می باشد.

 

تولید

محصولات روشنایی جهت نورپردازی سفارشی نمای ساختمان ها، بناهای تاریخی و المان های شهری پس از طراحی در واحد مهندسی در کارگاه با رعایت استانداردهای متفاوت برقی و حرارتی تولید می شود. در تولید این محصولات از درایورهای MW و Tridonic چیپ های ال ای دی Bridgelux و CITIZEN استفاده می شود. سفارشی بودن این واحد این امکان را به مهندسان معمار و طراحان روشنایی می دهد تا زاویه و رنگ نور و مدل چراغ را به اختیار خود انتخاب نمایند تا بهترین نتیجه را از این بخش بگیرند. همواره از مشاوره و راهنمایی در این حوزه استقبال می نماییم.

 

بازرگانی

محصولات وارداتی این گروه با دو برند SPL و LEXINGTON عرضه می شوند. این محصولات سخت ترین استانداردهای برقی و کیفیتی را پشت سر گذاشته اند. طول عمر این دو برند بیش از 8 سال می باشد، این گروه با پشتیبانی از مشتریان در طول زمان بهره برداری، اطمینان را برای مشتریان از ارائه خدمات ایجاد نموده است. محصولات این گروه تحت لیسانس آلمان و برندهای معتبر روشنایی سطح جهانی عرضه می گردند.

 

مهندسی

در واحد مهندسی گروه روشنایی SPL، کلیه طراحی ها و ارائه خدمات مهندسی به مشتریان ارائه می گردد. در این گروه مهندسی، خبره ترین مهندسین طراحی و نورپردازی و برق مشغول فعالیت می باشند.

 

فروش

همواره معتقدیم فروش درکنار ارائه مشاوره مناسب است که می تواند راهگشای مشتریان باشد.

 

فروشگاه مرکزی:

لاله زار نو، بالاتر از منوچهری، ساختمان شماره 3 البرز، واحد 32، سپندار الکتریک

تلفن: 3-66766601

گروه روشنایی SPL از معتبرترین تامین کنندگان فعال صنعت روشنایی و نورپردازی است. محصولات روشنایی این گروه شامل محصولات فضای داخلی و محصولات فضای خارجی است. همه‌ی محصولات با بالاترین کیفیت عرضه می‌شوند و شامل 2 تا 3 سال گارانتی این مجموعه می باشند. تامین محصولات با برندهای Line & Design، SPL وLexington در پروژه‌های شاخص تاییدی بر اطمینان کارفرمایان و مشتریان ما می باشد. رزومه‌ی اجرایی قابل قبول، تیم طراحی و اجرایی قوی و ... همگی از ویژگی‌های گروه روشنایی SPL می باشند.

لامپ ال ای دی، چراغ توکار سی او بی، چراغ توکار اس ام دی(SMD)، چراغ خطی لاین ال ای دی، لامپ ادیسون، چراغ های سوله ای، در محصولات فضای داخلی می باشند.

پرژکتور ال ای دی(LED)، چراغ های دفنی استخری، لامپ متال هالید و لامپ بخار سدیم در رده محصولات فضای بیرون می باشند.

در ضمن این گروه محصولات مخصوص رشد گیاه و فتوسنتز ودرایور و سوئیچینگ های مین ول و ریسه و استریپ ال ای دی (LED) را در بخش تجهیزات روشنایی ارائه نموده است.