مشاوره رایگان نورپردازی

۳ - ۰۱ ۶۶ ۷۶ ۶۶ - ۰۲۱

گروه تولیدی روشنایی سپندار S.P.L

تضمین کیفیت ، گارانتی کالا ، ارائه خدمات در محل

شما اینجا هستید

نورپردازی خطی پروژه مسکونی قیطریه با چراغ خطی توکار

طراحی و اجرای نورپردازی پروژه مسکونی واقع در خیابان قطریه تهران با چراغ خطی توکار 9035 و چراغ خطی روکار مدل 2623. نورپردازی خطی این پروژه در راهروها و سالن انجام شده است.

 

نورپردازی با چراغ خطی توکار 9035

این چراغ دارای عرض 90 و عمق 35 میلی متر است و یکی از چراغ های خطی لبه دار پهن است که امجکان اجرای آن با شدت نورهای  2400 تا 10500 لومن بر متر با رنگ نورهای آفتابی، طبیعی و سفید وجود دارد. در این پروژه از این چراغ توکار برای نورپردازی سالن، با رنگ نور نچرال و شدت نور 2400 لومن بر متر، به عنوان منبع نور اصلی استفاده شده است.

 

نورپردازی با چراغ خطی روکار 2623

چراغ خطی روکار 2623 دارای عرض 26 و عمق 23 میلی متر است و به صورت روکار و آویز  برروی سقف و دیوار قابل اجرا است. این مدل را می توان با شدت نورهای 1200 تا 5000 لومن بر متر و رنگ نورهای سفید، طبیعی و نچرال نصب و اجرا کرد. در این پروژه از این چراغ جهت نورپردازی راهروها به صورت روکار با شدت نور 1200 لومن بر متر و رنگ نور نچرال استفاده شده است.

محل پروژه: 
تهران، قیطریه
تاریخ انجام پروژه: 
1402

گروه روشنایی SPL از معتبرترین تامین کنندگان فعال صنعت روشنایی و نورپردازی است. محصولات روشنایی این گروه شامل محصولات فضای داخلی و محصولات فضای خارجی است. همه‌ی محصولات با بالاترین کیفیت عرضه می‌شوند و شامل 2 تا 3 سال گارانتی این مجموعه می باشند. تامین محصولات با برندهای Line & Design، SPL وLexington در پروژه‌های شاخص تاییدی بر اطمینان کارفرمایان و مشتریان ما می باشد. رزومه‌ی اجرایی قابل قبول، تیم طراحی و اجرایی قوی و ... همگی از ویژگی‌های گروه روشنایی SPL می باشند.

لامپ ال ای دی، چراغ توکار سی او بی، چراغ توکار اس ام دی(SMD)، چراغ خطی لاین ال ای دی، لامپ ادیسون، چراغ های سوله ای، در محصولات فضای داخلی می باشند.

پرژکتور ال ای دی(LED)، چراغ های دفنی استخری، لامپ متال هالید و لامپ بخار سدیم در رده محصولات فضای بیرون می باشند.

در ضمن این گروه محصولات مخصوص رشد گیاه و فتوسنتز ودرایور و سوئیچینگ های مین ول و ریسه و استریپ ال ای دی (LED) را در بخش تجهیزات روشنایی ارائه نموده است.